Kontakt-info - klubber

Navn                              

Adresse          

Telefon            

  Mail                       

 Connie Winther,
 klubleder        

 Rismarksvej 80

 5200 Odense V

63 75 57 69
29 46 43 72

cwp@(if you can see this please update your browser)odense.dk

 Erling Janum,
 Daglig ledelse af  
 Tarup, Pårup, Korup/Ubberud
 skole
 distrikt

 Rismarksvej 80

 5200 Odense V

63 75 57 66
24 26 31 92

eja@(if you can see this please update your browser)odense.dk

 Ingrid Thomsen
 Daglig ledelse af Tingløkke,
 Sanderum, Højme
 og Rasmus Rask skole distrikt

 Rismarksvej 80

 5200 Odense V

61 38 47 95

isth@odense.dk

Anders Drejer Petersen
Daglig ledelse af Vestre,
Provstegård og Åløkke skole distrikt

 Rismarksvej 80
 
5200 Odense V

63 75 57 72
29 79 71 48

andp@(if you can see this please update your browser)odense.dk

Karina Rasmussen, assistent

 Rismarksvej 80

 5200 Odense V

63 75 57 55

kaer@(if you can see this please update your browser)odense.dk

Klubområde Tarup, Pårup, Korup, Ubberud (Erling Janum)

Navn

Adresse      

Telefon         

Mail                

Korup Fritids- og Ungdomsklub

Åbakkevej 67C

 5210 Odense NV

65 94 10 61

korupklubben@(if you can see this please update your browser)ungvest.dk

Ubberud Fritids- og Ungdomsklub

 Ubberudvej 30

 (Ubberud skole)

 5491 Blommenslyst

63 75 57 83


ubberudklubben@(if you can see this please update your browser)ungvest.dk

Pårup Fritids- og Ungdomsklub

 Pårupvej 17

 (Pårup skole)

 5210 Odense NV

51 16 77 64

 


paarup.fouk@(if you can see this please update your browser)gmail.com

Tarup Fritids- og Ungdomsklub

 Tarupgårdsvej 1
 (Tarup skole)
 5210 Odense NV

63 75 31 26

tarup.fouk@(if you can see this please update your browser)gmail.com

 

 

Klubområde Bellinge, Højme, Sanderum, Tingløkke (Ingrid Thomsen)

Navn                                            

Adresse               

Telefon                 

Mail                                        

Bellinge Fritids-1) og
Ungdomsklub(=Café Bellinge)2)

1) Brændekildevej 30

2) Sædekildegårdvej 4B
5250 Odense SV

1) 63 75 15 84
2) 40 26 71 17

Højme Fritids- 1) og
Ungdomsklub(=
Café Bellinge)2)

2) Tranehøjen 5
2) Sædekildegårdvej 4B

5250 Odense SV

1) 63 75 15 97
2) 40 26 71 17

Sanderum Fritids- og Ungdomsklub

Væddeløbsvej 4
5250 Odense SV

63 75 15 98

Tingløkke Fritids- og Ungdomsklub 

Bergendals Allé 25
5250 Odense SV

63 75 30 66

 

 

Klubområde Provstegård, Vestre, Åløkke (Anders Drejer Petersen)

Navn                                             

Adresse               

Telefon                 

Mail

Provstegård Fritidsklub

Friggasvej 14
5200 Odense V

65 92 30 02


provstegaard.fouk@(if you can see this please update your browser)gmail.com

Åløkke Fritidsklub

Kong Georgsvej 31
(Åløkkeskolen)
5000 Odense C

63 75 36 32


aaloekke.fk@(if you can see this please update your browser)gmail.com

Vestre Fritidsklub

Roersvej 10
5000 Odense C

30 70 28 34

Højstrup Ungdomsklub

Rismarksvej 80
5200 Odense V

63 75 57 68

Spillestedet

Filosofgangen 19
5000 Odense C

24 60 44 13